(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Шахтна сушарка SD3 (3 м)

Illustration

Технічні характеристики

Дахова вакуумна сушарка SD безперервної дії відрізняється компактною конструкцією (ширина сушильної колони 3 метра, місткість сушарки до 120 тонн), доступною ціною і простою, безпечною роботою. Ця модель сушарки багато років експлуатується в різних умовах і користується великою популярністю.

Процес сушіння

Основою всього процесу сушіння є правильна тяга теплого повітря, яка забезпечується витяжним вентилятором або блоком витяжного вентилятора і теплообмінником з газовим пальником. Кількість вентиляторів в сушарці залежить від можливості сушки зерна в тоннах на добу. Сушарка SD2 являє собою середню сушилку, і її продуктивність сушіння становить до 120 т / добу в залежності від кількості сушильних панелей (модель сушарки SD2).

Очищене зерно потрапляє в завантажувальну камеру і потрапляє в самий низ елемента відбору. Селектірующій елемент забезпечує стійкість до подальшого шляху зерна. Після досягнення відповідних параметрів температури і вологості матеріал охолоджується зовнішнім повітрям і проходить через елемент відбору у відповідних порціях для подальшої обробки.

  • Більше

    Сушарка оснащена електричним та електронним обладнанням (вимірювальні роботи). За сушаркою знаходиться основна шафа управління з усім електричним та електронним обладнанням, що контролюють всю роботу. Весь процес сушіння може бути перевірений однією людиною. Найбільш складним елементом процесу сушіння є так званий вступ в процес правильного сушіння, який іноді може зайняти кілька годин, щоб примирити. Це залежить від вологості зерна і зовнішніх умов.

    Процес попередньої сушки також може бути громіздким через різних партії зерна з різною вологістю. В подальшому процесі сушіння правильне використання рециркуляції (перемішування) матеріалу дозволяє зменшити це. По суті, після введення в безперервний режим процес є правильним і безперервним, поки вся партія матеріалу не буде висушена.

    Слід враховувати, що найбільші втрати при сушінні пов'язані з перериванням процесу безперервного сушіння.

Artboard 4

Є питання?

Ми готові відповісти на них!