(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Зерноочисні комплекси

Що є метою роботи сільськогосподарських підприємств? На чому заснованій їхній прибуток? Відповідь очевидна: це кількість і високу якість зібраного врожаю. Обиватель може обмежитися цією відповіддю, але той, хто вивчав питання глибше або займається ним професійно, знає, що зібрати урожай-це тільки частина процесу. Найважливіше значення має те, як цей урожай на належному рівні переробити, добре очистити і зберегти. Всі ці фактори забезпечують організації не тільки прибуток, але і репутацію на ринку. Саме для цієї мети і необхідно використовувати зерноочисних комплекс (ЗАВ).

Особливості зернової обробки:

Справа в тому, що зерно обробка володіє багатоступеневою структурою. Після збирання зерна, слід цілий ряд маніпуляцій з ним:
● попереднє очищення● тимчасове зберігання● сушка● вторинна очистка● сортування
Головну роль в комплексі описаних вище заходів, грає очищення зерна. Цей етап може зменшити кількість зібраного врожаю на 20%.

 • Більше

  Етапи очищення сировини
  Зерно в період очищення, проходить, наступні етапи:
  ● Попередній. На цьому етапі сировину позбавляють від великих домішок.● Первинний. Цей етап характеризується очищенням зерна від дрібних домішок. А так же сортуванням зерна при максимальній вологості.● Вторинний. Етап, на якому зерно очищається від великих та дрібних домішок.● Калібрування. Процес полягає в розділенні очищеного зерна на фракції.
  Значення зерноочисних комплексів (ЗАВ)
  Зерноочисні комплекси відіграють ключову роль в обробці зібраного врожаю. Тому важливо якомога більшу увагу приділяти тому, якої якості цей агрегат.
  Комплекси призначені для обробки різноманітних видів культур: олійних, зернових, круп'яних і зернобобових. Принцип його пристрою: два відділення, що складаються з пов'язаних між собою технологічно машин і устаткування.
  Будівництво зерноочисних комплексів і їх комплектація залежить від технічного процесу і обговорюється з клієнтом заздалегідь. На сьогоднішній день Україна - одна з країн, які активно використовують і продають ЗАВ.
  Компания Зерноток Агро надає широкий спектр послуг з будівництва, ремонту та продажу зерноочисних комплексів. Щоб купити зерноочисних комплекс, замовнику необхідно лише зробити дзвінок, обговорити технічні характеристики і індивідуальні особливості обладнання. Є можливість замовити ЗАВ під ключ.
  Основні відмінні риси організації Зерноток Агро:
  ● якість послуг, що надаються● якість продукції, що випускається● низькі ціни● кваліфіковані співробітники● швидкі терміни виконання завдань
  Співпраця з нашою компанією, забезпечує замовника комплексною підготовкою до установки устаткування, що включає в себе розробку технічного завдання, оформлення проектної документації, консультування з налаштування та використання обладнання, а так само допомогу в експлуатації зерносушаркою техніки.