(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Зерноочисники і сортувальники

Illustration

Зерноочисники та сортувальники

Зерноочисні машини чеського бренду JK Machinery дають можливість очистити зернову продукцію більш ніж на 99,5%, а також відділити зернові культури від сторонніх домішок.

Illustration

Лущильники

Використання в процесі лущення лущильних машин JK Machinery значною мірою збільшує вихід і якість готової продукції.

Обладнання для очищення зерна

Одним з основних параметрів, за якими визначається якість зерна це його чистота. У свіжозібраних партіях є багато домішок - неякісне пошкоджене зерно, комахи, пил, каміння, пісок, бур'яни. Найважливішим кроком після зняття врожаю є очищення на спеціальному зерноочисному обладнанні. Новітні технології у виробництві дозволяють без труднощів пройти всі етапи очищення і підготувати продукт до подальшої переробки та зберігання. Наша компанія “ТОВ Зерноток-Агро” виробляє високоякісні сучасне обладнання для очищення зерна.

Функції зерноочисних машин

Будь-яке зернопереробне виробництво потребує використання очисного обладнання. Очищення зерна необхідно не тільки для поліпшення показників якості. Термін зберігання зернових культур значно збільшується при очищенні. Високий вміст домішок створює високу вологість, при якій прискорюється процес загнивання. Зерноочисне обладнання також сортує сировину за якісними показниками, які допомагають визначити подальший призначення зерна.

Основна функція сортування це розподілити матеріал по аеродинамічним властивостям, тобто за особливостями поведінки зерна в повітряних потоках. Вага, розмір, форма, щільність, рівень широховатості впливають на аеродинамічні показники.

Є кілька видів обробки зернової культури в зерноочисному обладнанні. Перший і основний це використання повітряних потоків для очищення. Спеціальні повітряні камери відокремлюють сировину від домішок. Наступний спосіб заснований на просіюванні культури за допомогою решіток. В результаті такої обробки більші зерна залишаються на верхній решітці, дрібні падають нижче. Ще один спосіб просіювання зерна заснований на поділі його по довжині за допомогою трієра.

Трієри відрізняються від гратчастої роздільник тим, що вони мають циліндричну форму. В процесі їх роботи, домішки довгої форми просіваються в сторони, а зерна звичайних розмірів падають вниз.

 • Більше

  Класифікація зерноочисних машинКрім поділу на стаціонарні та пересувні машини, обладнання для очищення зерна має три основні технічні характеристики.
  Очищення свіжозібраного зерна - зернова куча. Це первинна обробка, яку необхідно виконувати відразу після збору врожаю, щоб зупинити активні процеси, які можуть привести до швидкого загнивання.Сортувальні машини - сепаратори для очищення зерна. Сортування визначає подальше призначення зернової культури. На цьому етапі відбувається поділ зерна на виробниче і посівне.Устаткування спеціального призначення. Ці машини переробляють сировину для подальшого продовольчого використання. Сюди можна віднести експлуатацію змейно машин, гірок, пневмостолах. Також широко використовується електро-магнітна очищення.
  Вибір обладнання з очищення зерна
  Сучасні стандарти в агро промисловості припускають дотримання високих вимог у виробництві зерноочисного обладнання. Технічний регламент включає в себе номінальну частку втрати зерна і відділення домішок. Такі машини повинні випускати кінцевий продукт, чистота якого перевищує позначку в 95%.
  Ми виробляємо і продаємо широкий спектр високоякісного обладнання для очищення зерна. За довгі роки роботи на ринку України ми завоювали довіру наших клієнтів і зайняли лідируючі позиції в секторі промислового виробництва. Головним принципом нашої роботи є якість надаваних нами послуг. Наші консультанти допоможуть Вам у виборі відповідного для Вас обладнання по взаємовигідним цінами.