(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Норії і транспортери

Норія - механізм, що використовується з метою підйому зерна та інших сипучих матеріалів у вертикальному положенні для занурення в місткості, які знаходяться на висоті. Норії від компанії «Зерноток» виділяються високоякісним складанням і служать для транспортування зерна.
Вони являють собою сільськогосподарські машини безперервної дії. На великому виробництві може бути використано не більше трьох таких пристроїв: для підйому сировини, перевезення гарячих гранул в колону охолодження, а також для усунення охолоджених гранул в бункер для їх подальшого зберігання.

 • Більше

  Зернові норії: переваги
  Очевидними плюсами застосування зернової норії можна відзначити:
  Можливість переміщати сипучі матеріали на висоті; Енергоефективність процесу; Невеликі розміри обладнання; Делікатне перевезення без подрібнення; Невисокі ціни
  Варіації норій
  В сьогоднішній час ця установка розподіляється за такими ознаками:
  ● Форма тягового органу - стрічковий або ланцюговий; Швидкохідна або тихохідна швидкість ковшів; Форма положення ковшів - зімкнуті або розставлені; Довжина;● Величина перетину; Величина секцій.
  Норія - принцип дії
  Обладнання складається з перерахованих компонентів: нижня частина, шахта і головна частина. У ньому діє стрічковий ковшовий транспортер з приводом у верхній частині шахти і головкою натягу в нижній частині.
  Зерно з приймаючої скриньки надходить в носок завантаження норії і надалі розташовується по ковшах, круті поряд зі стрічкою з усіх боків натяжного барабана. Навантажені ковші по шахті підйомної машини відправляються стрічкою на приводний барабан, при перестановці по колу зерно розвантажується і розсипається за допомогою розвантажувального патрубка.
  Для регулювання транспортування зерна і гарантії безпеки використання апарат оснащується наступними елементами:
  Датчики темпу стрічки;● Наглядовими та очисними люками; Гальмом заднього руху стрічки в редукторі приводу; Вибуховорозрядними отворами
  Дія вибуховорозрядних пристроїв на норіях
  В першу чергу, дана система сприяє уникненню зростання вибухового тиску в шахті пристрою, а також оберігає його від поломок.
  Вибухорозрядне виготовлення складається з мембрани чи клапану, полум'явідгороджувального пристрою, мережі віддалення наслідків вибуху та горіння.
  Особливості стрічкової норії
  Ліве і праве розміщення приводу. Установки, що відповідають вимогам для експлуатації з різними зерновими культурами. Захищає метал від руйнувань. Устаткування з легкістю переносить посилені навантаження, не піддається поломкам, адже всі зразки норій оброблені цинковим шаром.
  Компанія «Зерноток - Агро» спостерігає за трендами цієї сфери діяльності. Ми запускаємо новітні матеріали у виготовлення норій. Ми прагнемо до успіху клієнтів і пропонуємо купити найкращу установку, яка:
  Виготовляється з високоякісних матеріалів. Функціональні властивості узгоджуються з усіма нормами стійкості і збереження, адже для виробництва використовуються тільки перевірені і якісні матеріали. Спеціальний підбір. Всі характеристики норій підбираються індивідуально, залежно з потужністю комплексу, реалізованого нашим клієнтом. Продаж за гідною ціною. У порівнянні з закордонними аналогами, наша пропозиція є найбільш вигідною, тому що ми продаємо без торгових націнок.Ми пропонуємо замовити дане обладнання за найнижчими цінами. Доставка і установка здійснюється по всьому Києву. Наша компанія гарантує високу якість і довговічність установки. Залиште свою заявку на сайті, якщо хочете купити зернову норію за низькою ціною.