(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Про нас

Image placeholder

━ ПРО КОМАНІЮ

ТОВ "Зерноток-Агро"

Компанія надає комплексні рішення з очищення, сортування, сушіння, транспортування та зберігання зернових, олійних і зернобобових культур для фермерських і насіннєвих господарств, елеваторів, сільськогосподарських підприємств та підприємств харчової промисловості.
Найважливіше, зателефонуйте або напишіть нам і поділіться вашими ідеями та побажаннями.

  Created by potrace 1.12, written by Peter Selinger 2001-2015
  Ми зробимо вам безкоштовно невеликий план-проект по розміщенню обладнання, зерносушарки, комплексу ЗАВ в вашому господарстві і відправимо вам по електронній пошті. У зручний час ви зможете ознайомитися з ним і внести свої корективи.
  Created by potrace 1.12, written by Peter Selinger 2001-2015
  Далі ми з вами зідзвонюємося і безкоштовно виїжджаємо до вас на місце, консультуємо, допомагаємо більш оптимально розпланувати розташування обладнання, використання матеріалу з урахуванням ваших умов і побажань.
  Created by potrace 1.12, written by Peter Selinger 2001-2015
  Тільки після узгодження всіх питань, що виникли і узгодження оптимальної ціни проводиться укладання договору
Image placeholder

━ ПРЕДСТАВНИКИ

Ми є офіційними представниками

 • Illustration

  ТОВ "Зерноток-Агро" - офіційний дилер чеської компанії JK Machinery а.s. в Україні, виробника зерноочисних машин (сепараторів, калібрувальних машин, лущильників, пневмостолів і іншого зерноочисного обладнання)

 • Illustration

  ТОВ "Зерноток-Агро" - офіційний представник компанії AG-PROJEKT Grzegorz Skoczylas sp. j. в Україні, виробника зерносушарок, транспортного та іншого обладнання.