(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Шахтна сушарка SD3 ESR з внутрішнім рекуперативним каналом

Illustration

Технічні характеристики

Дана модель є покращеною версією сушарки SD ESR TYPE із зовнішнім рекуперативним каналом. Відмінність полягає в конструкції рекуперативного каналу під колоною осушувача в зоні розвантажувального бункера, що знижує рівень шуму і мінімізує теплові втрати. Сушарка SD ESR з внутрішнім каналом рекуперації призначена для клієнтів, у яких є обмежений простір для планованого об'єкту.

СУШАРКА SD ESR

Зернові, рапсове або кукурудзяне зерно для сушки доставляються в бункер машини зверху за допомогою зовнішнього транспортуючого пристрою. Він заповнює всі сегменти охолодження і сушіння, і в основному сегмент зарядки, створюючи в ньому купу.

Повітря, нагріте нагрівальною піччю до певної температури, надходить через витяжні вентилятори в канал теплого повітря, а потім проходить під вхідними кришками кожного сушильного сегмента. Повітря, проходячи через шар зерна, отримує з нього вологу і потрапляє під навіси з осями, зміщеними відносно впускних навісів. Вологе повітря проходить в канал холодного повітря, з якого витяжні вентилятори виводять їх назовні. Цей процес сушіння зерна відбувається на всіх рівнях сушки колон.

  • Більше

    Зерно, поховане зверху, опускається і, проходячи між дахами, нагрівається і висушується. Після проходження зерна через всі сегменти сушіння колона прямує в секцію охолодження, в якій холодне повітря з температурою навколишнього середовища проходить через зерно, знижуючи його температуру майже до температури навколишнього середовища. Після охолодження висушений матеріал переміщається до елементу вибору. Ефективність набору можна точно відрегулювати від декількох кілограмів до кількох десятків тонн на годину. Це дає можливість точно регулювати потік зерна через сушарку, щоб забезпечити його кінцеву вологість.

    В елементі відбору є механізм висувних полиць, що дозволяє зерну стікати в воронку, звідки воно розливається за межі сушарки, до ряду транспортних пристроїв, які зазвичай переносять їх на склади, пересилаючи бункери або для подальшої обробки.

    Замість сухого зерна з'являється вологе зерно. Під час операції ковзання висувних полиць витяжні вентилятори автоматично зменшують свої обороти, тим самим зменшуючи кількість відведеного повітря, що запобігає викид бруду з отстойной камери і дозволяє їм автоматично падати на дно камери. Через деякий час вентилятори автоматично підвищують ефективність, цей процес повторюється циклічно. Крім того, в отстойной камері вентилятори розташовані у вбудованій камері з глушниками, що робить її однією з найбільш тихих і найменш запилених сушарок на ринку.

Artboard 4

Є питання?

Ми готові відповісти на них!