(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Невелика лінія з виробництва насіння

Illustration

Лінія призначена для виробництва (очищення та калібрування) насіння.Це простий та економічний варіант лінії для виробництва насіння, особливо для власного використання.
До культур, що переробляються, відносяться зокрема: зернові (наприклад, пшениця, ячмінь, овес, жито), олійні культури (наприклад: соняшник, ріпак, льон), бобові (наприклад: горох, соя, сочевиця, квасоля, нут, віка, боби)
Опис невеликої лінії з виробництва насіння

 • Більше

  Приймання та очищення:окрема зерноочисна машина JCC Vibro Compact з аспірацією використовується для видалення великих домішок і дрібних зерен. Подальша аспірація видаляє легкі домішки. Остаточне очищення відбувається на трієрі JCT. Трієр призначений для відділення від основного продукту круглих зерен або круглих домішок.
  Протруювання та упакування:Якісне протруювання зерна забезпечує хорошу дезінфекцію та захист. Протруювач завжди включає в себе дозування матеріалу і реагент протруювання, систему нанесення, змішування і сушіння. Готове насіння зазвичай фасують у мішки.

Невелика лінія для лущення спельти

Illustration

Лінія призначена для лущення та подальшого очищення зернових культур, особливо спельти, а також однозерної або двозерної пшениці.
Опис невеликої лінії для лущення спельтиОчищення та лущення:Перед процесом лущення дуже важлива якісна очистка матеріалу. Очищення забезпечує зерноочисник JCC VibroCompact. Після очищення зерно надходить на лущильник JHC, де лушпиння відокремлюється від зерна. Далі відлущений продукт надходить у зерноочисник JCC VibroCompact, де на верхньому ситі відокремлюються нелущені зерна і на нижньому ситі відокремлюються лушпиння і подрібнене зерно. Лушпиння так само відокремлюється за допомогою аспірації, яка є частиною машини.

Післязбиральна лінія

Illustration

Післязбиральна лінія використовується для обробки та подальшого зберігання сільськогосподаських культур відразу після збирання врожаю. Лінія здатна обробляти практично всі поширені види сільськогосподарських культур, такі як зернові, бобові та олійні культури.
Опис післязбиральної лінії

 • Більше

  Приймання та очищення:Для попереднього очищення або товарного чи тонкого очищення культур використовується зерноочисник JCM VibroMAX. Машина підходить для ліній, що потребують більш високої продуктивності. Великі та дрібні домішки і дрібне зерно відокремлюються за допомогою сит та повітряної аспірації.
  Сушіння:Технологічний бункер забезпечує безперервну подачу сировини в сушарку, де вологість сільськогосподарських культур знижується до необхідного значення. Потім сільськогосподарську культуру можна зберігати тривалий час.
  Зберігання та транспортування:Висушена культура зберігається у силосах або подається прямо на вантажівки для транспортування. Для зберігання найчастіше використовуються сталеві циліндричні силоси з плоским або конічним дном.