(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Лінія для лущення соняшника (кондитерський стандарт)

Illustration

Лінія призначена для виробництва чистого соняшникового ядра для харчової промисловості.
Лінія переробляє харчовий або олійний соняшник, з якого виходить чисте ядро.

Опис лінії для лущення соняшника (кондитерський стандарт)Приймання та очищення:

Зерноочисник JCM VibroMAX з аспіраційним попереднім очищенням, очищає соняшник від великих та дрібніших домішок. 

 • Більше

  Після очищення соняшник сортують. Машина JCM VibroMAX забезпечує широкий спектр насіння, придатного для лущення. Потім видаляються камені за допомогою каменевідбірника JGD.
  Лущення:Перед самим лущенням встановлюється циліндричний трієр JCT для видалення довгих домішок. Процес лущення забезпечує ударний лущильник JHI. Аспіраційна камера JAB забезпечує базове видалення лушпиння повітряним потоком.
  Очищення після лущення та фасування:Після лущення соняшник очищається на зерноочиснику JCM VibroMAX. Лушпиння видаляється на гравітаційному концентраторі JGC. Іншими очисними машинами, які дозволяють видаляти подрібнені зерна, лушпиння і нелущений соняшник, є повітряно-ситовий сортувальник JCR і пневматичний сортувальний стіл JGT. Останньою машиною у технології є оптичний сортувальник, який виконує остаточне очищення до фінальної чистоти. Упакування зазвичай відбувається у мішки.

Лінія для лущення соняшника (для віджиму олії)

Illustration

Лінія призначена для лущення соняшнику перед віджимом олії.

Лінія переробляє олійний соняшник, з якого потім віджимають олію.

Опис лінії для лущення соняшника (для віджиму олії)Приймання та очищення:

Зерноочисник JCM VibroMAX з аспіраційним попереднім очищенням, очищає соняшник від великих та дрібних домішок. Після очищення соняшник сортують. Машина JCM VibroMAX забезпечує широкий спектр насіння, придатного для лущення. Потім видаляється каміння за допомогою каменевідбірника JGD.

 • Більше

  Лущення:Процес лущення забезпечує ударний лущильник JHI. Аспіраційна камера JAB забезпечує базове видалення лушпиння повітряним потоком.
  Очищення після лущення та розфасовка:Після лущення соняшник очищається на зерноочиснику JCM VibroMAX. Лушпиння видаляється на гравітаційному концентраторі JGC. Підготовлений таким чином соняшник вже придатний для віджиму олії.