(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Невелика лінія з очищення гороху та бобових

Illustration

Лінія розроблена спеціально для очищення гороху та бобових. Але лінію можна також використовувати для інших культур.

Лінія може працювати з горохом, квасолею, соєю, сочевицею, люпином та іншими бобовими культурами.

Опис лінії з очищення гороху та бобовихКомплект машин:Очищення забезпечує зерноочисник VibroCompact JCC. Машину можна обладнати аспіраційною камерою попереднього очищення JAC для видалення легких домішок. Чисте зерно додатково очищається повітрям в аспіраційній камері на виході. Відведення здійснюється вентилятором JVR, а відпрацьоване повітря очищається циклоном JVC. Концентратор JGC відсортує легкі зерна, наприклад заражені шкідниками. Очищений матеріал фасується у мішки великого об’єму.

Лінія для калібрування насіння кукурудзи

Illustration

Лінія призначена для очищення та калібрування насіння кукурудзи.
Опис лінії для калібрування насіння кукурудзиПриймання та очищення:Очищення від великих і дрібних домішок забезпечує зерноочисник JCM VibroMAX з аспіраційним попереднім очищенням.
Сортування:Сортування насіння кукурудзи за розміром забезпечує сортувальник JCM VibroMAX. Зерна діляться на три фракції – дрібну, середню та велику. Дрібна та середня фракції далі сортуються за товщиною зерна на три фракції на сортувальнику JCC VibroCompact. Кожна одержана фракція фасується в мішки.

Лінія для очищення маку та дрібного насіння

Illustration

Це спеціалізована лінія з очищення маку. Лінія також підходить для очищення дрібного насіння.
Опис лінії для очищення макуПриймання та очищення:Видалення залишків коробочки маку забезпечує спеціально модифікована версія зерноочисника JCM VibroMAX модифікації сепаратора маку. Він відокремлює найбільші частини макової коробочки.

  • Більше

    Очищення:
    Для очищення маку використовується повітряно-ситовий сортувальник JCR, який видаляє дрібні частини коробочки маку та дрібне насіння маку.

    Доочищення і фасування:
    Пневматичний сортувальний стіл JGT використовується для остаточного очищення маку. Він видаляє легкі домішки, сухе насіння, дрібне насіння маку і важкі домішки, такі як пісок або насіння аґрусу. Чистий мак фасують в мішки.