(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Лінія для лущення – овес, спельта, горох (бобові)

Illustration

Лінія призначена для лущення та подальшого очищення зернових та бобових культур.
До культур, що підлягають переробці, належать, зокрема: овес, зернові та спельта. Бобові: горох, соя, нут, віка чи квасоля.
Опис лінії для калібрування насіння кукурудзиПриймання та очищення:Перед процесом лущення дуже важлива хороша очистка матеріалу. Очищення забезпечує зерноочисник JCM VibroMAX. Видалення каміння забезпечує каменевідбірник JGD.

 • Більше

  Лущення:
  Після очищення зерно надходить у лущильник. Тип і налаштування лущильника залежить від культури, призначеної для лущення.

  Сортування:Відлущені зерна чи ядра необхідно відокремити від лушпиння чи оболонки і нелущених зерен. Нелущені зерна можна лущити повторно при другому проході на лущильнику. Зерноочисник JCC VibroCompact відокремлює нелущені зерна на верхньому ситі та на нижньому ситі відокремлює лушпиння та подрібнене зерно.
  Доочищення та упакування:Пневматичний стіл JGT використовується для фінального очищення, де відокремлюються залишки лушпиння, колоте та нелущене зерно. Готовий продукт зазвичай фасують у мішки.

Невелика лінія для лущення спельти

Illustration

Лінія призначена для лущення та подальшого очищення зернових культур, особливо спельти, а також однозерної або двозерної пшениці.
Опис невеликої лінії для лущення спельтиОчищення та лущення:Перед процесом лущення дуже важлива якісна очистка матеріалу. Очищення забезпечує зерноочисник JCC VibroCompact. Після очищення зерно надходить на лущильник JHC, де лушпиння відокремлюється від зерна. Далі відлущений продукт надходить у зерноочисник JCC VibroCompact, де на верхньому ситі відокремлюються нелущені зерна і на нижньому ситі відокремлюються лушпиння і подрібнене зерно. Лушпиння так само відокремлюється за допомогою аспірації, яка є частиною машини.

Лінія для лущення – гречка, пшоно

Illustration

Лінія призначена для лущення насіння гречки та пшона
Опис лінії для лущення – гречка, пшоноПриймання та очищення:Очищення від великих і дрібних домішок забезпечує зерноочисник JCM VibroMAX з аспіраційним попереднім очищенням. За очищенням слідує видалення каміння за допомогою каменевідбірника JGD.
Сортування та лущення:Перед лущенням необхідно відкалібрувати насіння за розміром. Про це подбає спеціальний калібратор JCK. Гречку і пшоно лущать на дискових лущильниках JHD.

 • Більше

  Очищення та сортування після лущення:Очищення забезпечує повітряно-ситовий сортувальник JCR та пневматичний стіл JGT. Ці машини очищають ядро ​​від залишків лушпиння, подрібненого зерна, пилу і нелущеного насіння. Отриманий продукт зазвичай фасують у мішки.

Лінія для лущення соняшника (для віджиму олії)

Illustration

Лінія призначена для лущення соняшнику перед віджимом олії.
Лінія переробляє олійний соняшник, з якого потім віджимають олію.
Опис лінії для лущення соняшника (для віджиму олії)Приймання та очищення:Зерноочисник JCM VibroMAX з аспіраційним попереднім очищенням, очищає соняшник від великих та дрібних домішок. Після очищення соняшник сортують. Машина JCM VibroMAX забезпечує широкий спектр насіння, придатного для лущення. Потім видаляється каміння за допомогою каменевідбірника JGD.

 • Більше

  Лущення:Процес лущення забезпечує ударний лущильник JHI. Аспіраційна камера JAB забезпечує базове видалення лушпиння повітряним потоком.
  Очищення після лущення та розфасовка:Після лущення соняшник очищається на зерноочиснику JCM VibroMAX. Лушпиння видаляється на гравітаційному концентраторі JGC. Підготовлений таким чином соняшник вже придатний для віджиму олії.