(067) 123-53-84

(067) 347-40-75

(099) 152-85-36

moc.liamg%40orgakotonrezvot

Невелика лінія з очищення гороху та бобових

Illustration

Лінія розроблена спеціально для очищення гороху та бобових. Але лінію можна також використовувати для інших культур.
Лінія може працювати з горохом, квасолею, соєю, сочевицею, люпином та іншими бобовими культурами.Опис лінії з очищення гороху та бобових

Комплект машин:

Очищення забезпечує зерноочисник VibroCompact JCC. Машину можна обладнати аспіраційною камерою попереднього очищення JAC для видалення легких домішок.

  • Більше

     Чисте зерно додатково очищається повітрям в аспіраційній камері на виході. Відведення здійснюється вентилятором JVR, а відпрацьоване повітря очищається циклоном JVC. Концентратор JGC відсортує легкі зерна, наприклад заражені шкідниками. Очищений матеріал фасується у мішки великого об’єму.

Лінія для лущення – овес, спельта, горох (бобові)

Illustration

Лінія призначена для лущення та подальшого очищення зернових та бобових культур.
До культур, що підлягають переробці, належать, зокрема: овес, зернові та спельта. Бобові: горох, соя, нут, віка чи квасоля.
Опис лінії для лущення – овес, спельта, горох (бобові)

Приймання та очищення:

Перед процесом лущення дуже важлива хороша очистка матеріалу. Очищення забезпечує зерноочисник JCM VibroMAX. Видалення каміння забезпечує каменевідбірник JGD.

  • Більше

    Лущення:Після очищення зерно надходить у лущильник. Тип і налаштування лущильника залежить від культури, призначеної для лущення.
    Сортування:Відлущені зерна чи ядра необхідно відокремити від лушпиння чи оболонки і нелущених зерен. Нелущені зерна можна лущити повторно при другому проході на лущильнику. Зерноочисник JCC VibroCompact відокремлює нелущені зерна на верхньому ситі та на нижньому ситі відокремлює лушпиння та подрібнене зерно.
    Доочищення та упакування:Пневматичний стіл JGT використовується для фінального очищення, де відокремлюються залишки лушпиння, колоте та нелущене зерно. Готовий продукт зазвичай фасують у мішки.